Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

72 komentarze to “ Rekomendacje i opinie”

 1. CkiB says :Odpowiedz

  Szanowni Państwo jeśli szukacie przewodnika po ziemi kieleckiej to z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Danutę. To już druga nasza wycieczka z tą Panią. Nasi uczestnicy obu wycieczek są bardzo zadowoleni i wyrażali duże uznanie dla wiedzy i zaangażowania Pani Przewodniczki. Program starannie przygotowany i bardzo ciekawy. Pani Danuto bardzo serdecznie dziękujemy za pokazanie pięknych miejsc ziemi świętokrzyskiej, kulturę słowa oraz miła atmosferę. Jeśli szukasz ukojenia wśród świata bolączek, wybierz się na Kielecczyznę z Danutą Ramiączek.Pozdrawiamy.

 2. Pracownicy CKiB says :Odpowiedz

  Szanowni Państwo jeśli wybieracie się na zwiedzanie ziemi kieleckiej i szukacie przewodnika to z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Danutę. Program starannie przygotowany i bardzo ciekawy. To już druga nasza wycieczka z tą Panią i za każdym razem jej uczestnicy są bardzo zadowoleni i wyrażają duże uznanie dla wiedzy i zaangażowania Pani Przewodnik. Pani Danuto bardzo serdecznie dziękujemy za pokazanie nam pięknych miejsc ziemi świętokrzyskiej, za kulturę słowa, cierpliwość i miłą atmosferę.

 3. Czesław says :Odpowiedz

  Dziękuję za bardzo dobre przedstawienie trasy turystycznej i oraz dobrą organizację zwiedzania w czasie wycieczki w dniach 16-17 lipca 2018r. W Swiętokrzyskie jeszcze wrócę.

 4. ILONA says :Odpowiedz

  Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Agnieszki Ozga – przewodnika z polecenia pani Danuty. Wspaniała skarbnica wiedzy o rejonie świętokrzyskim. POLECAMY!!!!

 5. Beata says :Odpowiedz

  Bardzo dziękujemy Pani Danusiu 🙂 Jest Pani prawdziwą profesjonalistką, oczarowała nas Pani swoja wiedzą, pasją i kulturą słowa. Z uśmiechem na ustach będziemy wspominać radości spędzonego z Panią czasu. Na pewno kontakt do Pani zachowamy i będziemy polecać innym.

 6. DIEGO SKIERNIEWICE says :Odpowiedz

  Kobieta-orkiestra !!! wszystko na najwyższym poziomie 🙂 współpraca z Panią to prawdziwa przyjemność 🙂
  pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia… wkrótce 🙂

 7. Bartosz says :Odpowiedz

  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie, to tylko z Panią Danutą. Poznasz historię, ciekawe miejsca i legendy z nimi związane, bawiąc się przy tym. Spotkanie z tym przewodnikiem było dla mnie przyjemnością, dalekie od wszelkiej nudy czy poczucia przemęczenia.
  Strona internetowa też ciekawa, multimedialna, atrakcyjna jednym słowem: http://swietokrzyski-przewodnik.pl/
  Widać, że włożone zostało w to dużo pracy.
  Polecam szczerze!

 8. Marcin says :Odpowiedz

  Świetna babka, ​energiczna i bardzo pozytywna. Posiada ogromną wiedzę na temat swojego regionu.
  Zna wszystkie miejsca w całych Górach Świętokrzyskich, szklaki turystyczne i ma mnóstwo pomysłów. Nie można się z nią nudzić. Można wybrać rodzaj wycieczki pieszą lub autokarem, zabrała nas na przejażdżkę konną, był też spływ kajakami. Zastanawialiśmy się jeszcze nad wycieczką rowerową Green Velo bo tez wyglądała bardzo atrakcyjnie.
  Jako jedyny przewodnik doradzała nam termin przyjazdu aby skorzystać z obecnych trwających wydarzeń kulturowych i wkomponowała to w nasza wycieczkę.

 9. IVONBONIE says :Odpowiedz

  Pani Danuta, jako przewodnik Świętokrzyski, wykazuje się inicjatywa i posiada ogromną wiedzę. Jako jedna z niewielu mi znanych osób kocha swoją pracę. Zawsze zaskakiwala nas ciekawostkami z każdego zakątka. Polecam serdecznie, wspaniałego przewodnika z zamiłowaniem do swojej pracy. Cudowna osoba, ciepła, cierpliwa, chętna do rozmów. Zwiedziliśmy Jaskinie Raj, Łysice, Święty Krzyż, Oblęgorek i wiele innych miejsc i ani przez chwilę się nie nudzilismy. Z wielką przyjemnością słuchałam opowiadan Pani Danuty.
  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie to tylko z tą Panią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TOP