Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

66 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Bartosz says :Odpowiedz

  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie, to tylko z Panią Danutą. Poznasz historię, ciekawe miejsca i legendy z nimi związane, bawiąc się przy tym. Spotkanie z tym przewodnikiem było dla mnie przyjemnością, dalekie od wszelkiej nudy czy poczucia przemęczenia.
  Strona internetowa też ciekawa, multimedialna, atrakcyjna jednym słowem: http://swietokrzyski-przewodnik.pl/
  Widać, że włożone zostało w to dużo pracy.
  Polecam szczerze!

 2. Marcin says :Odpowiedz

  Świetna babka, ​energiczna i bardzo pozytywna. Posiada ogromną wiedzę na temat swojego regionu.
  Zna wszystkie miejsca w całych Górach Świętokrzyskich, szklaki turystyczne i ma mnóstwo pomysłów. Nie można się z nią nudzić. Można wybrać rodzaj wycieczki pieszą lub autokarem, zabrała nas na przejażdżkę konną, był też spływ kajakami. Zastanawialiśmy się jeszcze nad wycieczką rowerową Green Velo bo tez wyglądała bardzo atrakcyjnie.
  Jako jedyny przewodnik doradzała nam termin przyjazdu aby skorzystać z obecnych trwających wydarzeń kulturowych i wkomponowała to w nasza wycieczkę.

 3. IVONBONIE says :Odpowiedz

  Pani Danuta, jako przewodnik Świętokrzyski, wykazuje się inicjatywa i posiada ogromną wiedzę. Jako jedna z niewielu mi znanych osób kocha swoją pracę. Zawsze zaskakiwala nas ciekawostkami z każdego zakątka. Polecam serdecznie, wspaniałego przewodnika z zamiłowaniem do swojej pracy. Cudowna osoba, ciepła, cierpliwa, chętna do rozmów. Zwiedziliśmy Jaskinie Raj, Łysice, Święty Krzyż, Oblęgorek i wiele innych miejsc i ani przez chwilę się nie nudzilismy. Z wielką przyjemnością słuchałam opowiadan Pani Danuty.
  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie to tylko z tą Panią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TOP