Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

60 komentarzy to “Rekomendacje i opinie”

 1. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego zaangażowania Pani Danuty, jej ciepła, uśmiechu; pełnego humoru podejścia do grupy i ogromnej wiedzy, któą przekazywała przez dwa dni, dostosowując jej formę i rozmiar do naszego poziomu percepcji w danym momencie. Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik – po stokroć powtarzając Pani motto: „Nieważne gdzie, ważne z kim”… Pani Grupa z Sędziejowic i Zduńskiej Woli 🙂 🙂 🙂

 2. Ania Piszkiewicz says : Odpowiedz

  W imieniu Sekcji Kobiet Zarządu Głównego Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej dziękujemy serdecznie pani Danusi – wspaniałej przewodniczce turystycznej za udaną wycieczkę dla grupy Polek z Zaolzia w dniach 22-23.6.2017 . Była dla wszystkich bardzo miła, dowcipna a przy tym profesjonalna w każdym calu. Robimy wycieczki edukacyjne do Polski w każdym roku, ale ta wycieczka w kieleckie była dzięki Danusi ciekawa i najlepsza ! Dziękujemy jeszcze raz i życzymy Ci do dalszych lat dużo zdrowia, werwy i przyjemnych turystów!
  Czeski Cieszyn 24.6.2017

  Anna Piszkiewicz, wiceprzewodnicząca Sekcji Kobiet ZG PZKO w RCz

 3. W imieniu grupy Zofia B says : Odpowiedz

  W dniach 29 maja do 01 czerwca br. grupa słuchaczy Włocławskiego Uniwersytetu Seniora zwiedzała Ziemię Świętokrzyską pod przewodnictwem pani Danuty Ramiączek.
  Pani Danusiu dziękujemy za wspaniałą wycieczkę , kompetencje , olbrzymią wiedzę i ciepłą atmosferę spotkań . Faktycznie potwierdziły się opinie , że jest Pani jednym z najlepszych przewodników . Wszyscy byli zauroczeni i wycieczką i Panią . Pozdrawiamy .
  Seniorzy z Włocławka

 4. Elżbieta says : Odpowiedz

  Witam,
  Jestem pod wrażeniem wiedzy i kompetencji Pani Danuty -przewodnika świętokrzyskiego.
  Zainteresowała nas Pani regionem Gór Świętokrzyskich.
  Komunikatywna, o wysokiej kulturze osobistej, miła.
  Polecam

 5. Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę po ziemi świętokrzyskiej. Polecamy panią Danusię wszystkim którzy chcą się wybrać w Góry Świętokrzyskie. Zapraszamy na naszą stronę http://psp3.mojeolesno.pl/

 6. bibi says : Odpowiedz

  Pani z bardzo wysoką kulturą osobistą,wyjątkowo miła.
  Klasa przewdnicka najwyższej jakości.
  poadrawiam Bibi.

 7. Kamil says : Odpowiedz

  Witam!
  Serdecznie podziękowania dla Pani przedownik, która zachowując profesjonalizm i ukazując zaangazowanie przeprowadziła grupę 80 dzieci przez Puszcze Jodlowa w Swietokrzyskim Parku Narodowym. Informacje przekazywane byly odpowiednio przygotowane na poziomie grupy. Bez zbędnego gadania. Polecam wszystkim, którzy chcą aby grupa była zainteresowana tematem oraz wyniosła wiele ciekawych informacji.

 8. Jan Hernat says : Odpowiedz

  Pani Danuto
  W imieniu uczestników XII Pielgrzymki Rodzinno-Przyjacielskiej z Dobrego Miasta serdecznie dziękuje za wspaniałe 2 dni w Regionie Świętokrzyskim.Dziękujemy za stworzenie przyjaznej atmosfery,serdeczność,żart i uśmiech.Dzięki Pani Przewodnik poznaliśmy uroki Ziemi Świętokrzyskiej i jej Perły.Opowieści historyczne przeplatane anegdotami dodawały kolorytu podczas zwiedzania.Doceniamy Pani wiedzę i kompetencje oraz serdeczność z jaką odniosła się Pani do nas.Są to dla nas niezapomniane chwile.Przywieżliśmy do swoich domów na Warmii dużo wrażeń,wiedzy i zadowolenia z przyjemnie spędzonego czasu.

  Jan Hernat

 9. Andrzej says : Odpowiedz

  Witam serdecznie!
  Jednak ważne z kim i ważne gdzie. Ważne że z Panią i ważne że na pięknej Ziemi Kieleckiej. Polecam wszystkim Panią Danusię jako doskonałego przewodnika oraz województwo Świętokrzystkie.
  Piszący pod wrażeniem fachowej obsługi pielgrzymki z Dobrego Miasta – Andrzej

 10. maria bałakier says : Odpowiedz

  witam.w ostatnich tygodniach byłam uczestniczką wycieczki do Kielc i okolic….pani Danusia była naszym wspaniałym przewodnikiem,gorąco polecam i dziekuję a wspaniała wiedzę i osobowość….Maria

 11. Dziękuję i polecam absolutnie każdemu!

 12. Pani Danuta ma ogromną wiedzę na temat okolic:) opowiada o nich w bardzo interesujący sposób 🙂 serdecznie pozdrawiam!

 13. Jóżźef Moczuło says : Odpowiedz

  W dn. 19 – 21 czerwca grupa 50 osób z Pruszkowa zwiedzała Ziemię Świętokrzyską. Dzięki przewodniczce Pani Danusi Ramiączek była to ogromna przyjemność. Pani Danusia swoim wdziękiem, zaangażowaniem, znajomością tematu (nie wspomnę o urodzie) spowodowała, że była to jedna z najbardziej udanych naszych wypraw. Dzięki Pani Danusi, która m.in. załatwiła wspaniałą pogodę przeżyliśmy piękne trzy dni.
  Pani Danusiu – wielkie dzięki!
  Życzymy wszystkiego najlepszego, wielu wspaniałych grup i powodzenia w życiu osobistym

 14. Rafał says : Odpowiedz

  Jestem pod wrażeniem inicjatyw jakie podejmujecie. Oby tak dalej. Chętnie tu wrócę poczytać nowe aktualności.

 15. Swidurska Maria i Szymon says : Odpowiedz

  Pani Danko, jeszcze raz dziękujemy. Pani wiedza przybliżyła nam w znacznym stopniu zwiedzane rejony. Posiadana przez Panią wiedza jest nieoceniona. Ważną role gra też umiejętność jej przekazania a Pani ją posiada.

 16. Dorota says : Odpowiedz

  Pani Danusiu,
  dziękujemy za wspaniale zaplanowaną i przeprowadzoną wakacyjną wyprawę „Świętokrzyskim Szlakiem”. Ma Pani rację, że nieważne jest, gdzie się wędruje, ale ważne z Kim poznaje się niezwykłe miejsca. Dzięki Pani zobaczyliśmy wiele, zapamiętaliśmy bardzo dużo i przeżyliśmy jeszcze więcej.
  Grupa uczniów i nauczycieli z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku

 17. Ewa ze Zgierza says : Odpowiedz

  Witam. Dziękujemy za zorganizowanie ciekawej wycieczki. Wszystko było ok. Cała grupa zadowolona, zachwycona pięknymi widokami świętokrzyskimi, obiad bardzo smaczny. Przewodnik profesjonalny, miły – pozdrowienia dla Ani.
  Pozdrawiam Ewa.

 18. Wanda says : Odpowiedz

  Znakomita wiedza, życzliwość dla uczestników wycieczki. Duże poczucie humoru, po prostu najlepsza

 19. nysa says : Odpowiedz

  Jak najbardziej polecam, skarbnica wiedzy z humorem.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Newer comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TOP