Aktywna turystyka: spływy kajakowe

Zapraszam do aktywnego wypoczynku w kajaku z wiosłem w ręku - polecam serdecznie spływy kajakowe po rzece Nidzie i nie tylko organizowane przez firmę INFOSTAR. Gwarantowane niezapomniane przeżycia, których źródłem jest piękna dzika przyroda dorzecza Czarnej Nidy. Rzeka Nida ma charakter rzeki nizinnej o niskim stopniu trudności. Trasa wycieczki nie jest zbyt wymagająca, dzięki czemu mogą w niej uczestniczyć nawet osoby rozpoczynające swoją przygodę z kajakami. Jest to również oferta dla osób, które nie posiadają zbyt wiele czasu. Proponowane przez nas trasy mogą zostać podzielone na 3-4 godzinne odcinki, polecane szczególnie dla początkujących. Oferujemy swe usługi przez cały tydzień.

Oczywiście nie ograniczamy się tylko do rzeki Nidy, ale preferujemy urokliwe trasy między Morawicą, Wolicą, Tokarnią, Sobkowem, Starymi Kotlicami, które niczym nie ustępują obecnie zatłoczonym mazurskim rzekom. Sam się przekonasz, że Świętokrzyskie to nie tylko Łysica, Święta Katarzyna i Jaskinia Raj.

Co ze sobą zabrać ?

Na pewno przyda się: dowód osobisty, dowód wpłaty za spływ (jeśli przelew niewymagane),. Poza tym: namiot, karimatę, śpiwór, strój kąpielowy, olejek do opalania, coś na głowę do ochrony przed słońcem, płaszcz przeciwdeszczowy, buty do chodzenia po rzece (najlepiej klapki z zapięciem na pięcie), ciepłe ubranie, ręcznik, latarkę, kubek, talerzyk, widelec, łyżkę, a także gotówkę na zakupy.

Możesz też zabrać: gitarę, śpiewniki, zapałki, okulary przeciwsłoneczne, środek przeciw insektom, rękawiczki bezpalcowe rowerowe do wiosłowania by nie narobić sobie odcisków.

Więcej informacji znajdziesz na: nida.com.pl

TOP
ZAMÓW WYCIECZKĘ / PRZEWODNIKA
close slider

    Termin przyjazdu:

    Termin wyjazdu:

    Zakres usług: