Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.
Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.
Polecam, nie tylko znajomym 😉
bardzo fajne miejsce miło spędzić czas
Bardzo ładnie się to wszystko prezentuje.
Świętokrzyskie to bardzo piękny region. Byłam kiedyś na wycieczce na zielonym szlaku i jest tam na prawdę cudownie. W tym roku chcę znowu tam się wybrać.
Pozdrawiam Autora strony.
Korzystałam z usług Pani Danuty, bardzo mi się podobało, polecam oczywiście wszystkim znajomym i nieznajomym. Pozdrawiam serdecznie:)
Witam,
Wspominam wędrówkę pieszą po Ziemi Świętokrzyskiej i mam łzy w oczach. Byłam z wycieczką z klasą i jeszcze dzień przed wycieczką chciałam zrezygnować, ale coś mi mówiło abym pojechała. No i pojechałam i nie żałuje jestem bardzo szczęśliwa że mogłam Panią poznać. Bardzo miło spędziłam czas z Pani osobą. I po mimo tych 8 godzin drogi nie byłam zmęczona ani zakwasy nie doskwierały. Mam nadzieję że będę mogła z Panią pójść na taką wędrówkę.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję. ;*
Pani Danuto wstąpiłam na Pani stronkę -jestem pod dużym wrażeniem -ile jeszcze do zobaczenia idąc choćby tylko Pani ścieżkami, może jeszcze będzie okazja żeby zobaczyć więcej pięknych miejsc Ziemi Świętokrzyskiej. Może kiedyś …i myślę ze z Pani przewodnictwem. o czym marze,moje motto na dziś–Gdzie drogi prowadzą, a wzrok dojrzeć nie może. tam poprowadź mnie Boże–pozdrawiam Panią serdecznie i życzę tego co Pani sama by sobie życzyła -Wanda B.
Pozdrawiam Ciociu
Kubuś
Witaj Danusiu,
Przeczytałam artykuł w gazetce.
Tak pięknie nas opisałaś, tym bardziej mi wstyd.
Tak jak mówiłam Agnieszce – usiadłam na chwilę by obejrzeć mecz i …zasnęłam.
Głupio było mi się nawet do Ciebie odezwać, poprosiłam Agnieszkę o wytłumaczenie mnie.
Artykuł świetny, masz talent!
Nie myślałaś o napisaniu jakiegoś przewodnika, a może jednak ta strona internetowa?
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz przepraszam.
D.
Korzystalem, bardzo mi sie podobalo, pozdrawiam i polecam oczywiscie wszystkim znajomym
Wybór p.Danusi przewodniczki po woj.Świętokrzyskim trafiony w dziesiątkę. Jest to przemiła i sympatyczna Osóbka,pełna uroku i wdzięku ,najwspanialszy przewodnik regionu.Sypie jak z rękawa tematycznymi anegdotami.Gorąco polecam.Edmund.
Pozdrawiam panią Danutę!
Dziękuję za wczorajszą wycieczkę.Polecam wszystkim takiego przewodnika!!!
Danusiu. Bardzo ładna i przejrzysta strona. Tylko pozazdrościć. Logo ekstra, widzę, nieco zmodyfikowane:). Do zobaczenia na szlakach najpiękniejszych gór w Polsce…
Jacku! Dziękuję za Twoją opinię, mnie też się podoba – powstała z serca do turystyki. Będziemy ją rozwijać, aby stała się nie tylko moją stroną przewodnika,lecz także bazą wiedzy o Górach Świętokrzyskich dla przyszłych pokoleń turystów. Pozdrawiam!
Super strona ! Byłem i ślad po sobie zostawiłem !
Tak – to Pani i ja,ci jeden na tysiąc. Danusiu, najbardziej wyjątkowa, NAJWSPANIALSZY PRZEWODNIKU, ( z racji wykonywanego zawodu, znam ich setki) Pani swym wdziękiem, wiedzą ubarwioną legendami, otula ciepłem ten Region i w ten sposób, kto spotka tam Panią również pokocha te Góry jakże stare. Dzięki Pani Danuto stają się one najśliczniejsze, najciekawsze.
Pozdrawiam Darek
Pozdrowienia dla przemiłej Pani Przewodnik. Wspaniala organizacja dnia,bardzo dobry kontakt z grupą, wspaniala wiedza, komunikatywność super. Sluży dobrą radom i pomocą.Polecam innym a nie pożałujecie.
DANECZKA to moja super przyjaciółka.Razem chodziłyśmy na kurs przewodnicki,razem choć z innymi grupami wędrujemy po szlakach i bezdrożach świętokrzyskich a po skończonej robocie razem pędzimy na na WIELKIE ŻARCIE,nie gardzimy też turystami …..
Kochana pani przewodnik! Tak bardzo jest mi smutno, że tak szybko zakończyła sie nasza przygoda z górami świętokrzyskimi i z panią. Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie nam się spotka i to już niedługo. Poozdrowienia od czasoumilaczy ;P
Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla przesympatycznej Pani Danusi, potrafiącej zaprezentować wszystko co ciekawe i interesujące.