Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

88 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Jolanta i Edward z Warszawy says :Odpowiedz

  15 – 16 września 2017 r., na szlaku Śmiłów – Ćmielów – Opatów – Krzyżtopór – Sandomierz i co najważniejsze – z Panią Danuta !!
  Ogromna wiedza historyczna, etnograficzna, przyrodnicza, przeplatana anegdotami, cytatami literackimi i do tego pięknie podana,
  “na najlepszej ćmielowskiej porcelanie “. Kultura osobista, kultura słowa, w magicznej, wytworzonej przez Panią Danutę atmosferze, to wszystko złożyło się na naszą wspaniałą ucztę intelektualną w turystycznym wydaniu. Za to wszystko ogromne dzięki Pani Danuto. Jest Pani WIELKA.
  Jeśli ktoś będzie chciał przeżyć to samo – niech się nie waha – Pani DANUTA RAMIĄCZEK – o czym zaświadcza i gwarancje wystawia 30 osobowa ” zbieranina z całej Polski”, która zebrała się po raz 26 -ty. Stąd powyższy wpis, bo wiemy co mówimy

  1. Witam cieplutko! Dziękuję za tyle miłych słów i za zaufanie, bo przecież wiem jak dla Państwa waży był ten zjazd koleżeński.
   Zapraszam tym razem na nasze piękne Ponidzie, a pomysłów na pewno mi nie zabraknie :). Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki.

  2. Krystyna Lech says :Odpowiedz

   Dziękujemy bardzo za 2 wspaniałe dni pod Pani przewodnictwem. W bardzo miły i przyjazny sposób zaraziła nas Pani pięknem Gór Świętokrzyskich. Z czystym sumieniem polecamy Panią wszystkim poszukującym wspaniałego przewodnika. Z bieszczadzkim pozdrowieniem grupa z Polańczyka.

 2. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego zaangażowania Pani Danuty, jej ciepła, uśmiechu; pełnego humoru podejścia do grupy i ogromnej wiedzy, któą przekazywała przez dwa dni, dostosowując jej formę i rozmiar do naszego poziomu percepcji w danym momencie. Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik – po stokroć powtarzając Pani motto: “Nieważne gdzie, ważne z kim”… Pani Grupa z Sędziejowic i Zduńskiej Woli 🙂 🙂 🙂

 3. Ania Piszkiewicz says :Odpowiedz

  W imieniu Sekcji Kobiet Zarządu Głównego Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej dziękujemy serdecznie pani Danusi – wspaniałej przewodniczce turystycznej za udaną wycieczkę dla grupy Polek z Zaolzia w dniach 22-23.6.2017 . Była dla wszystkich bardzo miła, dowcipna a przy tym profesjonalna w każdym calu. Robimy wycieczki edukacyjne do Polski w każdym roku, ale ta wycieczka w kieleckie była dzięki Danusi ciekawa i najlepsza ! Dziękujemy jeszcze raz i życzymy Ci do dalszych lat dużo zdrowia, werwy i przyjemnych turystów!
  Czeski Cieszyn 24.6.2017

  Anna Piszkiewicz, wiceprzewodnicząca Sekcji Kobiet ZG PZKO w RCz

 4. W imieniu grupy Zofia B says :Odpowiedz

  W dniach 29 maja do 01 czerwca br. grupa słuchaczy Włocławskiego Uniwersytetu Seniora zwiedzała Ziemię Świętokrzyską pod przewodnictwem pani Danuty Ramiączek.
  Pani Danusiu dziękujemy za wspaniałą wycieczkę , kompetencje , olbrzymią wiedzę i ciepłą atmosferę spotkań . Faktycznie potwierdziły się opinie , że jest Pani jednym z najlepszych przewodników . Wszyscy byli zauroczeni i wycieczką i Panią . Pozdrawiamy .
  Seniorzy z Włocławka

 5. Elżbieta says :Odpowiedz

  Witam,
  Jestem pod wrażeniem wiedzy i kompetencji Pani Danuty -przewodnika świętokrzyskiego.
  Zainteresowała nas Pani regionem Gór Świętokrzyskich.
  Komunikatywna, o wysokiej kulturze osobistej, miła.
  Polecam

 6. Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę po ziemi świętokrzyskiej. Polecamy panią Danusię wszystkim którzy chcą się wybrać w Góry Świętokrzyskie. Zapraszamy na naszą stronę http://psp3.mojeolesno.pl/

 7. bibi says :Odpowiedz

  Pani z bardzo wysoką kulturą osobistą,wyjątkowo miła.
  Klasa przewdnicka najwyższej jakości.
  poadrawiam Bibi.

 8. Kamil says :Odpowiedz

  Witam!
  Serdecznie podziękowania dla Pani przedownik, która zachowując profesjonalizm i ukazując zaangazowanie przeprowadziła grupę 80 dzieci przez Puszcze Jodlowa w Swietokrzyskim Parku Narodowym. Informacje przekazywane byly odpowiednio przygotowane na poziomie grupy. Bez zbędnego gadania. Polecam wszystkim, którzy chcą aby grupa była zainteresowana tematem oraz wyniosła wiele ciekawych informacji.

 9. Jan Hernat says :Odpowiedz

  Pani Danuto
  W imieniu uczestników XII Pielgrzymki Rodzinno-Przyjacielskiej z Dobrego Miasta serdecznie dziękuje za wspaniałe 2 dni w Regionie Świętokrzyskim.Dziękujemy za stworzenie przyjaznej atmosfery,serdeczność,żart i uśmiech.Dzięki Pani Przewodnik poznaliśmy uroki Ziemi Świętokrzyskiej i jej Perły.Opowieści historyczne przeplatane anegdotami dodawały kolorytu podczas zwiedzania.Doceniamy Pani wiedzę i kompetencje oraz serdeczność z jaką odniosła się Pani do nas.Są to dla nas niezapomniane chwile.Przywieżliśmy do swoich domów na Warmii dużo wrażeń,wiedzy i zadowolenia z przyjemnie spędzonego czasu.

  Jan Hernat

 10. Andrzej says :Odpowiedz

  Witam serdecznie!
  Jednak ważne z kim i ważne gdzie. Ważne że z Panią i ważne że na pięknej Ziemi Kieleckiej. Polecam wszystkim Panią Danusię jako doskonałego przewodnika oraz województwo Świętokrzystkie.
  Piszący pod wrażeniem fachowej obsługi pielgrzymki z Dobrego Miasta – Andrzej

 11. maria bałakier says :Odpowiedz

  witam.w ostatnich tygodniach byłam uczestniczką wycieczki do Kielc i okolic….pani Danusia była naszym wspaniałym przewodnikiem,gorąco polecam i dziekuję a wspaniała wiedzę i osobowość….Maria

 12. Dziękuję i polecam absolutnie każdemu!

 13. Pani Danuta ma ogromną wiedzę na temat okolic:) opowiada o nich w bardzo interesujący sposób 🙂 serdecznie pozdrawiam!

 14. Jóżźef Moczuło says :Odpowiedz

  W dn. 19 – 21 czerwca grupa 50 osób z Pruszkowa zwiedzała Ziemię Świętokrzyską. Dzięki przewodniczce Pani Danusi Ramiączek była to ogromna przyjemność. Pani Danusia swoim wdziękiem, zaangażowaniem, znajomością tematu (nie wspomnę o urodzie) spowodowała, że była to jedna z najbardziej udanych naszych wypraw. Dzięki Pani Danusi, która m.in. załatwiła wspaniałą pogodę przeżyliśmy piękne trzy dni.
  Pani Danusiu – wielkie dzięki!
  Życzymy wszystkiego najlepszego, wielu wspaniałych grup i powodzenia w życiu osobistym

 15. Jestem pod wrażeniem inicjatyw jakie podejmujecie. Oby tak dalej. Chętnie tu wrócę poczytać nowe aktualności.

 16. Swidurska Maria i Szymon says :Odpowiedz

  Pani Danko, jeszcze raz dziękujemy. Pani wiedza przybliżyła nam w znacznym stopniu zwiedzane rejony. Posiadana przez Panią wiedza jest nieoceniona. Ważną role gra też umiejętność jej przekazania a Pani ją posiada.

 17. Dorota says :Odpowiedz

  Pani Danusiu,
  dziękujemy za wspaniale zaplanowaną i przeprowadzoną wakacyjną wyprawę “Świętokrzyskim Szlakiem”. Ma Pani rację, że nieważne jest, gdzie się wędruje, ale ważne z Kim poznaje się niezwykłe miejsca. Dzięki Pani zobaczyliśmy wiele, zapamiętaliśmy bardzo dużo i przeżyliśmy jeszcze więcej.
  Grupa uczniów i nauczycieli z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku

 18. Ewa ze Zgierza says :Odpowiedz

  Witam. Dziękujemy za zorganizowanie ciekawej wycieczki. Wszystko było ok. Cała grupa zadowolona, zachwycona pięknymi widokami świętokrzyskimi, obiad bardzo smaczny. Przewodnik profesjonalny, miły – pozdrowienia dla Ani.
  Pozdrawiam Ewa.

 19. Wanda says :Odpowiedz

  Znakomita wiedza, życzliwość dla uczestników wycieczki. Duże poczucie humoru, po prostu najlepsza

 20. nysa says :Odpowiedz

  Jak najbardziej polecam, skarbnica wiedzy z humorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP