Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

88 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Wycieczka klasowa z dziećmi przebiegła bardzo pomyślnie. Wiedza oraz zaangażowanie Pani Przewodnik zafascynowało nie tylko dzieci ale i dorosłych podczas tego niebywałego spotkania z przyrodą. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

 2. Władysław says :Odpowiedz

  I takich przewodników nam dziś potrzeba.Słowa pochwały – polecam!!Wspólne spędzenie czasu /18.09.2019 r./ na ziemi kieleckiej długo pozostanie w naszej pamięci

 3. Basia - Obra says :Odpowiedz

  Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla p.Agnieszki – przewodnika z polecenia p.Danusi.Wspaniała organizacja dnia, bardzo dobry kontakt z grupą.
  Polecam innym.

 4. hm Andrzej Sadłowski says :Odpowiedz

  Droga Pani Danusiu,
  serdeczne dzięki za wspaniałe poprowadzenie naszej grupy podczas wycieczki “Kielce i okolice” w dniach 1-2 czerwca 2019 roku. Miło nam było podążać pod Pani przewodnictwem szlakami najciekawszych miejsc historii regionu świętokrzyskiego. Bardzo ciekawy komentarz do zwiedzanych miejsc, umiejętność odpowiedzi na każde zadane przez uczestników pytanie, umiejętność dostosowania tempa zwiedzania do naszego wieku, bardzo sympatyczne podejście, kultura osobista a nade wszystko Pani profesjonalizm sprawiły, że pomimo naszego zaawansowanego wieku tę trudną pieszą trasę po zwiedzanych obiektach pokonaliśmy z przyjemnością i zachowamy ją na długo w naszej pamięci. Serdecznie Panią pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów – seniorzy ZHP z Instruktorskiego Kręgu Pokoleń “Romanosy” Hufca Warszawa Praga Południe.

 5. Bożena says :Odpowiedz

  Pani Danuta zaplanowała 2-dniową wycieczkę dla ósmoklasistów z Sanoka (maj 2019) i wycieczka wyszła świetnie. Dzieci zadowolone, bardzo podobał się im przewodnik – Nie przynudzał, wręcz odwrotnie – największe marudy słuchały z zainteresowaniem.
  Polecam firmę p. Danusi i pozdrawiam.

 6. A.K says :Odpowiedz

  Pani Danusiu dziękujemy bardzo za profesjonalną obsługę wycieczki.Współpraca z panią to czysta przyjemność.

 7. ANETA says :Odpowiedz

  Dziękujemy pani przewodnik za super współpracę

 8. Bożena says :Odpowiedz

  Pani Danusiu, serdecznie dziękujemy za przygotowanie programu i oprowadzenie naszej wycieczki po pięknych miejscach Ziemi Świętokrzyskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za miłą atmosferę, zaangażowanie i uśmiech.
  Polecamy!
  Uczniowie i opiekunowie z Zespołu Szkół im. L. Bergerowej w Płocku

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Pozdrawiam cieplutko wspaniałą młodzież i cudownych opiekunów. Współpraca z taką grupą to ogromna przyjemność i satysfakcja dla przewodnika.
   Danuta Ramiączek

 9. Anna says :Odpowiedz

  Pani Danuto, bardzo dziękujemy za “podesłanie” nam pana Michała Jagodzińskiego w dn. 19.09. Przewodnik z dużą wiedzą o zwiedzanych obiektach, zawsze była jakaś ciekawa historyjka, świetny kontakt z grupą (seniorzy). Tempo zwiedzania dostosowane do naszych możliwości. Bardzo dziękujemy za mile spędzony dzień. Seniorzy z Wyszkowa.

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziękuję za skorzystanie z usług firmy DANUSIA Usługi Turystyczno Rekreacyjne. Współpracuję z grupą doświadczonych i solidnych przewodników. Moim celem jest zadowolenie turystów. Zapraszam na następne wycieczki w Świętokrzyskie, które oferuje duży wybór atrakcji turystycznych. Pozdrawiam cieplutko Danuta Ramiączek

 10. Basia says :Odpowiedz

  Weekendowy wyjazd na Kielecczyznę to za krótko, ale Pani Danusia przygotowała taki program, by nawet w tak krótkim czasie pokazać nam perełki Kielc i okolicy. Jej profesjonalizm, wiedza i uśmiech nieschodzący z twarzy są gwarancją zachęty do przyjazdu w Świętokrzyskie na dłużej. Serdeczne podziękowania w imieniu grupy z Zaolzia

 11. Henryk Knioła, wiceprzewodniczący Zarządu Rejonowego PZE,RiI w nakle nad Notecią says :Odpowiedz

  Bardzo dziękujemy Pani Danucie Ramiączek za oprowadzenie w dniach 23-27.07.2018r. naszej wycieczki po Ziemi Świętokrzyskiej.
  Wiedza jaką Pani posiada, a w szczególności forma jej przekazywania jest bardzo ciekawa i perfekcyjna.
  Swoją empatią oraz zaangażowaniem podbiła Pani nasze serca.

  Członkowie Rejonowego Oddziału PZE,RiI w Nakle nad Notecią

 12. CkiB says :Odpowiedz

  Szanowni Państwo jeśli szukacie przewodnika po ziemi kieleckiej to z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Danutę. To już druga nasza wycieczka z tą Panią. Nasi uczestnicy obu wycieczek są bardzo zadowoleni i wyrażali duże uznanie dla wiedzy i zaangażowania Pani Przewodniczki. Program starannie przygotowany i bardzo ciekawy. Pani Danuto bardzo serdecznie dziękujemy za pokazanie pięknych miejsc ziemi świętokrzyskiej, kulturę słowa oraz miła atmosferę. Jeśli szukasz ukojenia wśród świata bolączek, wybierz się na Kielecczyznę z Danutą Ramiączek.Pozdrawiamy.

 13. Pracownicy CKiB says :Odpowiedz

  Szanowni Państwo jeśli wybieracie się na zwiedzanie ziemi kieleckiej i szukacie przewodnika to z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Danutę. Program starannie przygotowany i bardzo ciekawy. To już druga nasza wycieczka z tą Panią i za każdym razem jej uczestnicy są bardzo zadowoleni i wyrażają duże uznanie dla wiedzy i zaangażowania Pani Przewodnik. Pani Danuto bardzo serdecznie dziękujemy za pokazanie nam pięknych miejsc ziemi świętokrzyskiej, za kulturę słowa, cierpliwość i miłą atmosferę.

 14. Czesław says :Odpowiedz

  Dziękuję za bardzo dobre przedstawienie trasy turystycznej i oraz dobrą organizację zwiedzania w czasie wycieczki w dniach 16-17 lipca 2018r. W Swiętokrzyskie jeszcze wrócę.

 15. ILONA says :Odpowiedz

  Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Agnieszki Ozga – przewodnika z polecenia pani Danuty. Wspaniała skarbnica wiedzy o rejonie świętokrzyskim. POLECAMY!!!!

 16. Beata says :Odpowiedz

  Bardzo dziękujemy Pani Danusiu 🙂 Jest Pani prawdziwą profesjonalistką, oczarowała nas Pani swoja wiedzą, pasją i kulturą słowa. Z uśmiechem na ustach będziemy wspominać radości spędzonego z Panią czasu. Na pewno kontakt do Pani zachowamy i będziemy polecać innym.

 17. DIEGO SKIERNIEWICE says :Odpowiedz

  Kobieta-orkiestra !!! wszystko na najwyższym poziomie 🙂 współpraca z Panią to prawdziwa przyjemność 🙂
  pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia… wkrótce 🙂

 18. Bartosz says :Odpowiedz

  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie, to tylko z Panią Danutą. Poznasz historię, ciekawe miejsca i legendy z nimi związane, bawiąc się przy tym. Spotkanie z tym przewodnikiem było dla mnie przyjemnością, dalekie od wszelkiej nudy czy poczucia przemęczenia.
  Strona internetowa też ciekawa, multimedialna, atrakcyjna jednym słowem: https://swietokrzyski-przewodnik.pl/
  Widać, że włożone zostało w to dużo pracy.
  Polecam szczerze!

 19. Marcin says :Odpowiedz

  Świetna babka, ​energiczna i bardzo pozytywna. Posiada ogromną wiedzę na temat swojego regionu.
  Zna wszystkie miejsca w całych Górach Świętokrzyskich, szklaki turystyczne i ma mnóstwo pomysłów. Nie można się z nią nudzić. Można wybrać rodzaj wycieczki pieszą lub autokarem, zabrała nas na przejażdżkę konną, był też spływ kajakami. Zastanawialiśmy się jeszcze nad wycieczką rowerową Green Velo bo tez wyglądała bardzo atrakcyjnie.
  Jako jedyny przewodnik doradzała nam termin przyjazdu aby skorzystać z obecnych trwających wydarzeń kulturowych i wkomponowała to w nasza wycieczkę.

 20. IVONBONIE says :Odpowiedz

  Pani Danuta, jako przewodnik Świętokrzyski, wykazuje się inicjatywa i posiada ogromną wiedzę. Jako jedna z niewielu mi znanych osób kocha swoją pracę. Zawsze zaskakiwala nas ciekawostkami z każdego zakątka. Polecam serdecznie, wspaniałego przewodnika z zamiłowaniem do swojej pracy. Cudowna osoba, ciepła, cierpliwa, chętna do rozmów. Zwiedziliśmy Jaskinie Raj, Łysice, Święty Krzyż, Oblęgorek i wiele innych miejsc i ani przez chwilę się nie nudzilismy. Z wielką przyjemnością słuchałam opowiadan Pani Danuty.
  Jeśli wybierasz się w Góry Świętokrzyskie to tylko z tą Panią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP