Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

88 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Jarosław Pacanowski says :Odpowiedz

  Wycieczka dla emerytów, ale bardzo sprawnych i dziarskich, którą Pani Danusia prowadziła w dniu 19.09.2020, była super udana i wszyscy byliśmy pod wrażeniem Pani wiedzy i sposobu jej przekazywania.
  Jestem kielczaninem z dziada pradziada, ale dowiedziałem się bardzo wielu nowych interesujących wiadomości o Kielcach i okolicy.
  Bardzo polecam Panią Danusię, bo jest super przewodnikiem.
  Super podziękowania od całej grupy “Sześćdziesiąt +”, bo tak się nazywamy i co roku spędzamy wspólnie czas w różnych rejonach Polski.

  Jarosław Pacanowski

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Witam serdecznie.
   Dziękuję za zlecenie i zaufanie, ze wzajemnością dla mnie było również ogromną przyjemnością oprowadzanie tak wspaniałej i zainteresowanej grupy.
   Zapraszam na następne wycieczki z moim biurem DANUSIA :).
   Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Danuta Ramiączek.

 2. Pani Danuta po mistrzowsku zrealizowała oryginalny, autorski i esencjonalny program zwiedzania Ziemi Świętokrzyskiej oraz Ponidzia dla kameralnej grupy. Jesteśmy przekonani, że było to duże wyzwanie, zarówno pod względem organizacyjnym i merytorycznym, któremu nasza Przewodniczka podołała z dużym powodzeniem. Jesteśmy pełni podziwu dla Jej zaangażowania i wytrwałości na tej trudnej, bo trwającej 9 dni trasie, absorbującej większą część doby, bo od rana do wieczora. Nie można nie wspomnieć o niebywałym wyczuciu, takcie i cierpliwości Pani Danuty podczas opieki nad dość ekscentryczną i egzaltowaną grupą globtroterów. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP