Danuta Ramiączek - poznajmy się

Jak się okazuje wybór przewodnika to wcale nie taka prosta sprawa, słynna maksyma mówi bowiem, że „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził” – i tak jest w rzeczywistości. Każdy przewodnik jest inny, tak samo jak inny jest każy uczestnik wycieczki. Różne są gusta i oczekiwania nie tylko wobec mojej osoby lecz także wobec samej wycieczki w tym trasy i atrakcji turystycznych odwiedzanych na jej drodze.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, aby na wycieczce czuł się dobrze i przede wszystkim swobodnie. Bardzo mi zależy aby miło wspominał każdą  trasę jaką przejdzie ze mną, aby Kielce i całe wojewódzwo świętokrzyski pozostało na długo głęboko w jego sercu.

Bycie przewodnikiem to dla mnie spore wyzwanie, do którego podchodzę z wielkim zaangażowaniem, lecz przede wszystkim z pasją. Co to daje ? – Ano to, że każdy dzień pracy z Państwem to nie tylko wspaniała zabawa ale także wielka przyjemność. Zapraszam na drogi proste i kręte przy których stoją krzyże i figury święte, a także tam gdzie kapliczki a przy nich dobrzy ludzie co diabła się nie boją.

Zobacz także:

TOP

ZAMÓW WYCIECZKĘ
close slider

  formularz
  wycieczki

  Pola oznaczone * - są polami obowiązkowymi  TERMIN PRZYJAZDU:


  ZAKRES USŁUG:


  Przesyłając zapytanie ofertowe wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla kontaktu z Państwem w sprawie konkretnej wycieczki - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133,poz.883

  Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA Danuta Ramiączek, Niestachów 110, 26-021 Daleszyce. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania koniecznych rezerwacji, ubezpieczenia oraz realizacji programu. Firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA nie będzie udostępniać Twoich danych osobowych podmiotom nie związanym z procesem realizacji imprezy turystycznej, chyba że będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych a także prawo ich usunięcia. Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności