Danuta Ramiączek - poznajmy się

Jak się okazuje wybór przewodnika to wcale nie taka prosta sprawa, słynna maksyma mówi bowiem, że „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził” – i tak jest w rzeczywistości. Każdy przewodnik jest inny, tak samo jak inny jest każy uczestnik wycieczki. Różne są gusta i oczekiwania nie tylko wobec mojej osoby lecz także wobec samej wycieczki w tym trasy i atrakcji turystycznych odwiedzanych na jej drodze.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, aby na wycieczce czuł się dobrze i przede wszystkim swobodnie. Bardzo mi zależy aby miło wspominał każdą  trasę jaką przejdzie ze mną, aby Kielce i całe wojewódzwo świętokrzyski pozostało na długo głęboko w jego sercu.

Bycie przewodnikiem to dla mnie spore wyzwanie, do którego podchodzę z wielkim zaangażowaniem, lecz przede wszystkim z pasją. Co to daje ? – Ano to, że każdy dzień pracy z Państwem to nie tylko wspaniała zabawa ale także wielka przyjemność. Zapraszam na drogi proste i kręte przy których stoją krzyże i figury święte, a także tam gdzie kapliczki a przy nich dobrzy ludzie co diabła się nie boją.

TOP
ZAMÓW WYCIECZKĘ / PRZEWODNIKA
close slider

    Termin przyjazdu:

    Termin wyjazdu:

    Zakres usług: