Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

100 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. PTTK Mielec says :Odpowiedz

  W dniach 15-16 kwietnia 50-osobowa grupa członków i sympatyków PTTK Mielec pod opieką Pani Danusi spędziła dwa dni zwiedzając i odkrywając urok Gór Świętokrzyskich i stolicy województwa. Od pierwszych chwil Pani przewodnik zdobyła naszą sympatię otwartością i merytorycznym przekazem informacji, oraz szczególnym względem na kondycję wszystkich uczestników. Spacer niebieskim szlakiem ze Świętej Katarzyny do Bodzentyna dostarczył wielu przyjemnych doznań i był bardzo relaksujący. Drugi dzień spędziliśmy w Kielcach poznając Kadzielnię i jej jaskinie, oraz odkrywając zabytki Kielc. Wszyscy byli mile zaskoczeni wyglądem miasta, pięknym parkiem i miejscami wypoczynku dla mieszkańców.
  Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują za super opracowany i zrealizowany program zwiedzania.
  Mamy nadzieję na dalszą współpracę! Pozdrawiamy serdecznie!

 2. Alina Jeleń says :Odpowiedz

  Spędziliśmy z p. Danusią 3 dni zwiedzając świętokrzyskie. Było nas 67 osób i wszyscy wręcz zachwyceni wiedzą, osobowością, wrażliwościa i otwartością Pani Danki. Polecam z całego serca. Program zwiedzania szyty na miarę, pod potrzeby każdej grupy. Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia.

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki. Dziękuję za zaufanie i zapraszam na następne wycieczki w Góry Świętokrzyskie 🙂 .

 3. Gosia says :Odpowiedz

  Witam jesteś najlepszym przewodnikiem i doradcą, cała grupa bardzo mile wspominać będzie ten tydzień wspólnie przebyty, bardzo Ci dziękujemy, super program. Który nam ułożyłaś, polecam wszystkim zwiedzanie gór świętokrzyskich wraz z tobą jako przewodnika, do zobaczenia

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziękuję za zaufanie :). Będę tęskniła za tak wspaniałą ekipą. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników.

 4. Gosia says :Odpowiedz

  Witam w ubiegłym tygodniu miałam to szczęście że z moją grupą z wielkopolski spędzałam czas z panią przewodnik Danką, Danusia jesteś wielka, najlepszy przewodnik i doradca, bardzo Ci dziękujemy za tak wspaniały czas który nam poświęciłaś, Gosia z ekipą

 5. Antoni i Artur z Rzeszowa says :Odpowiedz

  Grupa z Rzeszowa dziękuję za sympatyczne,merytoryczne i fantastyczne oprowadzanie po Kielcach i okolicy. Szczególne podziękowania od siedzenia “papieskiego” w autokarze.

 6. Ryszard Chwałek says :Odpowiedz

  Pani Danuto,
  dziękuję za profesjonalne oprowadzanie po ciekawych miejscach, za cierpliwość i empatię i duży zasób przekazanej wiedzy. Jest Pani znakomitą przewodnik, z którą wszyscy z wycieczki spędzili miło czas.
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
  Ryszard Chwałek

 7. Danusia B. says :Odpowiedz

  Co za przewodnik – moja imienniczka!!!!! Wiedza potężna, miła, serdeczna, z duźym poczuciem humoru i wyczuciem dystansu do tematów, które mogłyby popsuć atmosferę wycieczki. No po prostu dziewczyna cud miód malina.
  grupa emerytów z MEiL-u P.W.

 8. Aneta says :Odpowiedz

  Grupa Bielawy/ Łowicz bardzo dziękuje za wycieczkę po Kielcach i okolicach 07.05.2022. Cała grupa bardzo zadowolona z przewodnictwa w Pani imieniu. Dziękujemy za poświęcony czas, za przekazanie historii i za poczucie humoru. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest Pani stworzona do przewodnictwa. Życzymy samych sukcesów w tej dziedzinie i więcej takich wesołych gryp. Pozdrawiamy Aneta Zabrocka-Witerek

 9. Beata Konury says :Odpowiedz

  Pani Danusiu,
  w imieniu wszystkich uczestników wycieczki z Gostynia gorąco dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Głęboko zapadła Pani w nasze serca. Sprawiła Pani, że nasz wyjazd był niezwykle udany. Dziękujemy za wsparcie i wiedzę, którą się Pani z nami w tak ciekawy sposób podzieliła, za życzliwość, optymizm i cudowne poczucie humoru. Życzymy Pani spotykania samych udanych grup, dużo zdrowia oraz powodzenia w realizacji planów i marzeń.
  Pozdrawiam serdecznie
  Beata Konury

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziekuję :). Możliwości jest bardzo dużo, zapraszam serdecznie na następne wycieczki.

 10. Jarosław Pacanowski says :Odpowiedz

  Wycieczka dla emerytów, ale bardzo sprawnych i dziarskich, którą Pani Danusia prowadziła w dniu 19.09.2020, była super udana i wszyscy byliśmy pod wrażeniem Pani wiedzy i sposobu jej przekazywania.
  Jestem kielczaninem z dziada pradziada, ale dowiedziałem się bardzo wielu nowych interesujących wiadomości o Kielcach i okolicy.
  Bardzo polecam Panią Danusię, bo jest super przewodnikiem.
  Super podziękowania od całej grupy “Sześćdziesiąt +”, bo tak się nazywamy i co roku spędzamy wspólnie czas w różnych rejonach Polski.

  Jarosław Pacanowski

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Witam serdecznie.
   Dziękuję za zlecenie i zaufanie, ze wzajemnością dla mnie było również ogromną przyjemnością oprowadzanie tak wspaniałej i zainteresowanej grupy.
   Zapraszam na następne wycieczki z moim biurem DANUSIA :).
   Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Danuta Ramiączek.

 11. Pani Danuta po mistrzowsku zrealizowała oryginalny, autorski i esencjonalny program zwiedzania Ziemi Świętokrzyskiej oraz Ponidzia dla kameralnej grupy. Jesteśmy przekonani, że było to duże wyzwanie, zarówno pod względem organizacyjnym i merytorycznym, któremu nasza Przewodniczka podołała z dużym powodzeniem. Jesteśmy pełni podziwu dla Jej zaangażowania i wytrwałości na tej trudnej, bo trwającej 9 dni trasie, absorbującej większą część doby, bo od rana do wieczora. Nie można nie wspomnieć o niebywałym wyczuciu, takcie i cierpliwości Pani Danuty podczas opieki nad dość ekscentryczną i egzaltowaną grupą globtroterów. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP

ZAMÓW WYCIECZKĘ
close slider

  formularz
  wycieczki

  Pola oznaczone * - są polami obowiązkowymi  TERMIN PRZYJAZDU:


  ZAKRES USŁUG:


  Przesyłając zapytanie ofertowe wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla kontaktu z Państwem w sprawie konkretnej wycieczki - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133,poz.883

  Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA Danuta Ramiączek, Niestachów 110, 26-021 Daleszyce. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania koniecznych rezerwacji, ubezpieczenia oraz realizacji programu. Firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA nie będzie udostępniać Twoich danych osobowych podmiotom nie związanym z procesem realizacji imprezy turystycznej, chyba że będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych a także prawo ich usunięcia. Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności