Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

106 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Joanna says :Odpowiedz

  W dniach 17-19.11.2023 miałam przyjemność wziąć udział w wizycie studyjnej touroperatorów po Górach Świętokrzyskich, naszą przewodniczką i pilotką była wspaniała Pani Danusia. Dziękuję za super atrakcyjny program zwiedzania. Do zobaczenia na szlaku.
  Joanna Boćkowska

 2. Bardzo Dziękuje Pani Danucie Ramiączek za doradztwo dotyczące regionalnych i lokalnych atrakcji turystycznych i krajobrazowych. Rekomenduje Panią Danutę Ramiączek jako profesjonalną i rzetelną znawczyni walorów turystycznych i krajobrazowych.

 3. Katarzyna Sporek says :Odpowiedz

  W minionym tygodniu nasza 35-osobowa grupa wycieczkowiczów wróciła z trzydniowej wycieczki w Góry Świętokrzyskie. Naszym przewodnikiem była Pani Danusia Ramiączek. Panie Danusi to przewodnik przez duże „P”, ogromna wiedza na temat regionu, całe pokłady cierpliwości i wyrozumiałości dla, nawet tych kapryśnych, turystów. Pani Danusia zabrała nas w niecodzienną podróż po cennych perełkach Gór Świętokrzyskich. Zwiedziliśmy miasto Kielce, które zaskoczyło nas swoją historią i pięknymi, zabytkowymi budowlami takimi jak Bazylika Katedralna, sąsiadujące z nią więzienie na ul. Zamkowej, w przeszłości przeznaczone dla więźniów politycznych. Byliśmy oczarowani Kadzielnią, niesamowite skały wkomponowane w aglomerację miasta, to naprawdę widok niespotykany. W następnym dniu zwiedzaliśmy min. Pałacyk należący niegdyś do Henryka Sienkiewicza w miejscowości Oblęgorek, później słuchając historii spacerowaliśmy po Skansenie Wsi Kieleckiej w Tokarni. Niedziela upłynęła nam również bardzo ciekawie a to z racji zwiedzania Parku Miniatur Sabat Krajno. Niesamowita ilość miniaturowych budowli z całego świata min Watykan, Katedra Notre Dame, Koloseum, Wodospad Niagara i inne, zachwyciła nas nieprawdopodobnie, zachęcamy do zwiedzania tego miejsca. W programie tego dnia znalazło się również Muzeum Minerałów w Św. Katarzynie i oczywiście Święty Krzyż na którym duże wrażenie robią Relikwie Krzyża Świętego podarowane przez królewicza św. Emeryka a także krypty grobowe, w których znajdują się doczesne szczątki Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego. We wszystkich tych miejscach była z nami nasza kochana pani Danusia, która w sposób bardzo wyczerpujący i interesujący opowiadała o zwiedzanych obiektach. Przemieszczając się w autokarze do kolejnych miejsc, usłyszeliśmy różne ciekawostki z tego regionu jak kulinaria, legendy o czarownicach i wiedźmach, legendę o Św. Emeryku. Grupa z Panią Danusią była zwarta i bardzo pochłonięta Jej opowieściami. Pani Danusia Ramiączek oferuje bardzo fachową usługę przewodnicką. Dziękujemy Pani Danusiu. Kasia i wycieczkowicze z Ujsół.

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Witam cieplutko.
   Dziękuję z całego serca za tyle dobrych słów.
   Polecam usługi biura turystycznego DANUSIA na tern całego Świętokrzyskiego:)
   Wszystkiego dobrego DR

 4. Ewa z Ostródy says :Odpowiedz

  Podczas pięciodniowej wycieczki klas IId i IIe z Liceum Ogólnokształcącego nr. 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie w Góry Świętokrzyskie, mieliśmy przyjemność poznawać ten region u boku biura turystycznego “DANUSIA”.
  Profesjonalizm przewodników i ciekawe historie umilały nam spędzony czas, ułatwiał zrozumienie historii i pomógł bliżej poznać ważne dla historii Polski postacie – między innymi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza. Dzięki pracy przewodników poznaliśmy również wiele legend i ciekawostek z tych terenów.
  Jedną z ulubionych atrakcji była dla nas gra terenowa po Kielcach prowadzona przez Danutę Ramiączek. Dzięki niej dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów na temat tego miasta.
  Pani Danucie serdecznie dziękujemy za materiały edukacyjne, poświęcony czas i włożoną pracę.
  Polecamy z całego serca! 🙂

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziękuję za wspaniałą młodzież.
   Tak bardzo zaangażowanych opiekunów i cudowny klimat, dzięki któremu bardzo dobrze się pracowało.
   Zapraszam na kolejne wycieczki i nie zapominajcie o mnie :). DANUSIA

 5. PTTK Mielec says :Odpowiedz

  W dniach 15-16 kwietnia 50-osobowa grupa członków i sympatyków PTTK Mielec pod opieką Pani Danusi spędziła dwa dni zwiedzając i odkrywając urok Gór Świętokrzyskich i stolicy województwa. Od pierwszych chwil Pani przewodnik zdobyła naszą sympatię otwartością i merytorycznym przekazem informacji, oraz szczególnym względem na kondycję wszystkich uczestników. Spacer niebieskim szlakiem ze Świętej Katarzyny do Bodzentyna dostarczył wielu przyjemnych doznań i był bardzo relaksujący. Drugi dzień spędziliśmy w Kielcach poznając Kadzielnię i jej jaskinie, oraz odkrywając zabytki Kielc. Wszyscy byli mile zaskoczeni wyglądem miasta, pięknym parkiem i miejscami wypoczynku dla mieszkańców.
  Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują za super opracowany i zrealizowany program zwiedzania.
  Mamy nadzieję na dalszą współpracę! Pozdrawiamy serdecznie!

 6. Alina Jeleń says :Odpowiedz

  Spędziliśmy z p. Danusią 3 dni zwiedzając świętokrzyskie. Było nas 67 osób i wszyscy wręcz zachwyceni wiedzą, osobowością, wrażliwościa i otwartością Pani Danki. Polecam z całego serca. Program zwiedzania szyty na miarę, pod potrzeby każdej grupy. Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia.

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki. Dziękuję za zaufanie i zapraszam na następne wycieczki w Góry Świętokrzyskie 🙂 .

 7. Gosia says :Odpowiedz

  Witam jesteś najlepszym przewodnikiem i doradcą, cała grupa bardzo mile wspominać będzie ten tydzień wspólnie przebyty, bardzo Ci dziękujemy, super program. Który nam ułożyłaś, polecam wszystkim zwiedzanie gór świętokrzyskich wraz z tobą jako przewodnika, do zobaczenia

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziękuję za zaufanie :). Będę tęskniła za tak wspaniałą ekipą. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników.

 8. Gosia says :Odpowiedz

  Witam w ubiegłym tygodniu miałam to szczęście że z moją grupą z wielkopolski spędzałam czas z panią przewodnik Danką, Danusia jesteś wielka, najlepszy przewodnik i doradca, bardzo Ci dziękujemy za tak wspaniały czas który nam poświęciłaś, Gosia z ekipą

 9. Antoni i Artur z Rzeszowa says :Odpowiedz

  Grupa z Rzeszowa dziękuję za sympatyczne,merytoryczne i fantastyczne oprowadzanie po Kielcach i okolicy. Szczególne podziękowania od siedzenia “papieskiego” w autokarze.

 10. Ryszard Chwałek says :Odpowiedz

  Pani Danuto,
  dziękuję za profesjonalne oprowadzanie po ciekawych miejscach, za cierpliwość i empatię i duży zasób przekazanej wiedzy. Jest Pani znakomitą przewodnik, z którą wszyscy z wycieczki spędzili miło czas.
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
  Ryszard Chwałek

 11. Danusia B. says :Odpowiedz

  Co za przewodnik – moja imienniczka!!!!! Wiedza potężna, miła, serdeczna, z duźym poczuciem humoru i wyczuciem dystansu do tematów, które mogłyby popsuć atmosferę wycieczki. No po prostu dziewczyna cud miód malina.
  grupa emerytów z MEiL-u P.W.

 12. Aneta says :Odpowiedz

  Grupa Bielawy/ Łowicz bardzo dziękuje za wycieczkę po Kielcach i okolicach 07.05.2022. Cała grupa bardzo zadowolona z przewodnictwa w Pani imieniu. Dziękujemy za poświęcony czas, za przekazanie historii i za poczucie humoru. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest Pani stworzona do przewodnictwa. Życzymy samych sukcesów w tej dziedzinie i więcej takich wesołych gryp. Pozdrawiamy Aneta Zabrocka-Witerek

 13. Beata Konury says :Odpowiedz

  Pani Danusiu,
  w imieniu wszystkich uczestników wycieczki z Gostynia gorąco dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Głęboko zapadła Pani w nasze serca. Sprawiła Pani, że nasz wyjazd był niezwykle udany. Dziękujemy za wsparcie i wiedzę, którą się Pani z nami w tak ciekawy sposób podzieliła, za życzliwość, optymizm i cudowne poczucie humoru. Życzymy Pani spotykania samych udanych grup, dużo zdrowia oraz powodzenia w realizacji planów i marzeń.
  Pozdrawiam serdecznie
  Beata Konury

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziekuję :). Możliwości jest bardzo dużo, zapraszam serdecznie na następne wycieczki.

 14. Jarosław Pacanowski says :Odpowiedz

  Wycieczka dla emerytów, ale bardzo sprawnych i dziarskich, którą Pani Danusia prowadziła w dniu 19.09.2020, była super udana i wszyscy byliśmy pod wrażeniem Pani wiedzy i sposobu jej przekazywania.
  Jestem kielczaninem z dziada pradziada, ale dowiedziałem się bardzo wielu nowych interesujących wiadomości o Kielcach i okolicy.
  Bardzo polecam Panią Danusię, bo jest super przewodnikiem.
  Super podziękowania od całej grupy “Sześćdziesiąt +”, bo tak się nazywamy i co roku spędzamy wspólnie czas w różnych rejonach Polski.

  Jarosław Pacanowski

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Witam serdecznie.
   Dziękuję za zlecenie i zaufanie, ze wzajemnością dla mnie było również ogromną przyjemnością oprowadzanie tak wspaniałej i zainteresowanej grupy.
   Zapraszam na następne wycieczki z moim biurem DANUSIA :).
   Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Danuta Ramiączek.

 15. Pani Danuta po mistrzowsku zrealizowała oryginalny, autorski i esencjonalny program zwiedzania Ziemi Świętokrzyskiej oraz Ponidzia dla kameralnej grupy. Jesteśmy przekonani, że było to duże wyzwanie, zarówno pod względem organizacyjnym i merytorycznym, któremu nasza Przewodniczka podołała z dużym powodzeniem. Jesteśmy pełni podziwu dla Jej zaangażowania i wytrwałości na tej trudnej, bo trwającej 9 dni trasie, absorbującej większą część doby, bo od rana do wieczora. Nie można nie wspomnieć o niebywałym wyczuciu, takcie i cierpliwości Pani Danuty podczas opieki nad dość ekscentryczną i egzaltowaną grupą globtroterów. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP
ZAMÓW WYCIECZKĘ / PRZEWODNIKA
close slider

  Termin przyjazdu:

  Termin wyjazdu:

  Zakres usług: