Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

90 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Beata Konury says :Odpowiedz

  Pani Danusiu,
  w imieniu wszystkich uczestników wycieczki z Gostynia gorąco dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Głęboko zapadła Pani w nasze serca. Sprawiła Pani, że nasz wyjazd był niezwykle udany. Dziękujemy za wsparcie i wiedzę, którą się Pani z nami w tak ciekawy sposób podzieliła, za życzliwość, optymizm i cudowne poczucie humoru. Życzymy Pani spotykania samych udanych grup, dużo zdrowia oraz powodzenia w realizacji planów i marzeń.
  Pozdrawiam serdecznie
  Beata Konury

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Dziekuję :). Możliwości jest bardzo dużo, zapraszam serdecznie na następne wycieczki.

 2. Jarosław Pacanowski says :Odpowiedz

  Wycieczka dla emerytów, ale bardzo sprawnych i dziarskich, którą Pani Danusia prowadziła w dniu 19.09.2020, była super udana i wszyscy byliśmy pod wrażeniem Pani wiedzy i sposobu jej przekazywania.
  Jestem kielczaninem z dziada pradziada, ale dowiedziałem się bardzo wielu nowych interesujących wiadomości o Kielcach i okolicy.
  Bardzo polecam Panią Danusię, bo jest super przewodnikiem.
  Super podziękowania od całej grupy “Sześćdziesiąt +”, bo tak się nazywamy i co roku spędzamy wspólnie czas w różnych rejonach Polski.

  Jarosław Pacanowski

  1. Danuta Ramiączek says :Odpowiedz

   Witam serdecznie.
   Dziękuję za zlecenie i zaufanie, ze wzajemnością dla mnie było również ogromną przyjemnością oprowadzanie tak wspaniałej i zainteresowanej grupy.
   Zapraszam na następne wycieczki z moim biurem DANUSIA :).
   Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Danuta Ramiączek.

 3. Pani Danuta po mistrzowsku zrealizowała oryginalny, autorski i esencjonalny program zwiedzania Ziemi Świętokrzyskiej oraz Ponidzia dla kameralnej grupy. Jesteśmy przekonani, że było to duże wyzwanie, zarówno pod względem organizacyjnym i merytorycznym, któremu nasza Przewodniczka podołała z dużym powodzeniem. Jesteśmy pełni podziwu dla Jej zaangażowania i wytrwałości na tej trudnej, bo trwającej 9 dni trasie, absorbującej większą część doby, bo od rana do wieczora. Nie można nie wspomnieć o niebywałym wyczuciu, takcie i cierpliwości Pani Danuty podczas opieki nad dość ekscentryczną i egzaltowaną grupą globtroterów. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP
FORMULARZ WYCIECZKI
close slider

  formularz
  wycieczki
  Pola oznaczone * - są polami obowiązkowymi



  TERMIN PRZYJAZDU:


  ZAKRES USŁUG:


  Przesyłając zapytanie ofertowe wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla kontaktu z Państwem w sprawie konkretnej wycieczki - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133,poz.883
  Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA Danuta Ramiączek, Niestachów 110, 26-021 Daleszyce. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania koniecznych rezerwacji, ubezpieczenia oraz realizacji programu. Firma Usługi Turystyczno Rekreacyjne DANUSIA nie będzie udostępniać Twoich danych osobowych podmiotom nie związanym z procesem realizacji imprezy turystycznej, chyba że będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych a także prawo ich usunięcia. Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności