Aktywna turystyka: misja przetrwanie - survival

Survival to budząca coraz większe zainteresowanie forma aktywności wśród dorosłych i młodzieży. Warto sobie zadać pytanie: czy jesteś gotowy na najgorsze? Czy poradziłbyś sobie w nieprzewidywanej i co gorsza niezaplanowanej sytuacji awaryjnej? Czy umiałbyś rozpalić ogień, zdobyć jedzenie, wodę oraz zbudować schronienie i skutecznie wezwać pomoc nie mając przy sobie nic ? - jeśli nie, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Nawiązałam współpracę z Piotrem Marczewskim - instruktorem największej w Polsce Szkoły Survivalowej - Survivaltech - jednocześnie jedynej w naszym kraju sygnowanej przez Międzynarodową Federację International Outdoor Federation. W tym biznesie doświadczenie ma wielkie znaczenie - bowiem zajęcia odbywają się w formie praktyki. Survivaltech szkoli z zakresu survivalu na kilku poziomach zaawansowania ponad tysiąc osób rocznie - to robi wrażenie.

Nic nie musisz mieć

Nic nie musisz mieć! To my Ci dajemy cały sprzęt na szkolenie oraz wyżywienie! Jeśli nie masz śpiwora, karimaty, noża, kubka – zagwarantujemy Ci cały sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu chcąc przeżyć przygodę i poznać nowe techniki realnego survivalu nie musisz posiadać praktycznie żadnego sprzętu. Nie musisz w ogóle o tym myśleć. Wystarczy że podczas wypełniania ankiety zaznaczysz czego nie posiadasz w swoim wyposażeniu i dostaniesz to na miejscu bez jakiejkolwiek opłaty – całkowicie za darmo.

Nie musisz nic umieć, tu zdobędziesz gruntowną wiedzę:

Poziom wiedzy przekazywanej na szkoleniu jest dostosowany do absolutnie każdej osoby niezależnie od wieku i płci. Przed przystąpieniem do kursu, logując się w odpowiednim panelu kursanta uzupełniasz specjalną ankietę, dzięki której dokładnie wiemy jakie masz doświadczenie i jak przygotować szkolenie teoretyczne oraz praktyczne aby cały materiał był dla Ciebie nowy i zaskakująco przydatny. Na kursie poruszane są wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z radzeniem sobie w sytuacjach skrajnych / ekstremalnych. Od psychologi przetrwania aż po sprzęt survivalowy.

Zajęcia prowadzone są w sposób praktyczny. Uczestnicy kursu wcielają się w zagubionych turystów. Będą musieli najpierw zapoznać się z technikami survivalowym a następnie samemu wykonać zadanie, które potwierdzi ich przygotowanie i wiedzę z zakresu działań survivalowych.

Nasze szkolenia sugerujemy wszystkim osobom aktywnie spędzającym czas w terenie: dziennikarzom pracującym w zapalnych rejonach świata, pilotom, podróżnikom, narciarzom, alpinistom, offrodowcom, oraz tym, którzy chcą podnieść poziom swojego bezpieczeństwa poprzez wiedzę i praktykę.

Jesteśmy jedyną taką w kraju „metodą” na poznanie realnych systemów/procedur survivalu awaryjnego – my nie zajmujemy się bushcraftem ani relaksem na świeżym powietrzu i łonie natury. Gdy złamiesz nogę podczas alpejskiego wyjazdu na narty jedyne czego będziesz potrzebował to jak najszybciej znaleźć się w domu. Sprzęt, który nauczymy Cię dobierać do sytuacji może uratować życie Tobie oraz Twoim bliskim.

TOP
ZAMÓW WYCIECZKĘ / PRZEWODNIKA
close slider

    Termin przyjazdu:

    Termin wyjazdu:

    Zakres usług: