Rekomendacje i opinie

Drodzy klienci, koleżanki i koledzy ! Czas pędzi bez wytchnienia. Rok staje się dniem a dzień w ułamki sekund zmienia.Na tej drodze życia chciałabym ocalić ślady istnienia od zapomnienia ... Zapraszam do wypełnienia formularza na dole strony.

Z turystycznym pozdrowieniem - Danuta.

88 komentarzy to “ Rekomendacje i opinie”

 1. Damian - Kcynia says :Odpowiedz

  Kochana pani Danuto, lub Kierowniku Imprezy od wczoraj Smile Nasza podróż do domu szczęśliwie się zakończyła. Wszyscy bardzo żałowali, że tak szybko upłynął ten wspaniały czas spędzony na wędrówkach z Panią. Liczymy, że nie było to ostatnie spotkanie Smile gorące pozdrowienia przesyłają Czasoumilacze

 2. Wiedźmin says :Odpowiedz

  Pani Danuto! Czy jest Pani świadoma tego, że jest Pani jedną z atrakcji regionu świętokrzyskiego. Fantastyczne przekazywanie wiadomości, ciepły
  stosunek do turystów, świetna organizacja i ogromna kultura osobista to Pani atrybuty. Fachowiec w każdym calu! Dziękuję!

 3. Turystka - Kielce says :Odpowiedz

  Potrafi Pani uświetnić wędrówkę nawet w deszczowe dni.Co tam deszcz, kiedy w ucho wpadają tak ciekawe wiadomości o regionie Świętokrzyskim.

 4. Anna Łuczak - Wieruszów says :Odpowiedz

  Witam; Chciałabym powiedzieć że jest Pani świetną przewodniczką. Dzięki pani nasza wycieczka się udała. Była pani z moją klasą od 27.04 do 28.04
  Dziękuję Pani jeszcze raz i pozdrawiam.

 5. Łukasz Zet - Legnica says :Odpowiedz

  Jeszcze raz dziękujemy za to, ze Pani poświeciła swój czas dla tak niegrzecznej grupy jak jak myWink). Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki To była moja najlepsza wycieczka szkolna , ponieważ była prowadzona przez Pania Dziękuje i Pozdrawiam Łukasz;-)

 6. Ewa K. says :Odpowiedz

  dzięki za wspaniałe wspomnienia ze szlaków uroczej i pełnej tajemnic ziemiiświętokrzyskiej , dziękuję za Twoja wiedzę i niepowtarzalny sposób jej przekazywania Ewa K.

 7. Gosia - Kurzędnik says :Odpowiedz

  Kochana Danusiu
  podróżować z Tobą ,poznawać Góry Świętokrzyskie,współpracować to ogromna przyjemność i przyjemność.
  Wszystkie wycieczki były pod wrażeniem Twojej wiedzy i uroku osobistego.Tęsknię do Ciebie i mam nadzieję że kiedyś będzie nam dane się spotkać.

 8. Ewa Iława says :Odpowiedz

  Danusia Ramiączek, przewodnik,pasjonatka Ziemi Świętokrzyskiej i Żeromszczyzny,kobieta o wielkim sercu.1.10.2010r. oprowadziła nas,34osobobą grupę iławskich Amazonek, bez opłaty przewodnickiej.Jesteśmy oczarowane wiedzą,sposobem bycia i dowcipem Danusi.Dziękujemy serdecznie za dar serca i zapraszamy na Mazury.

 9. Ewa - Iława says :Odpowiedz

  Danusiu, zdjęcia z pobytu na Św. Krzyżu oraz wspomnienia z wojaży po Ziemi Świętokrzyskiej w październiku 2010r. wciąż są żywe i są częstym tematem rozmów naszych Amazonek.Gdybym miała komuś polecić dobrego przewodnika to z czystym sumieniem byłabyś to Ty.Tak nietuzinkowo opowiadać potrafi chyba niewielu.Te fakty,legendy, dowcipy angażowały każdego. Byliśmy zasłuchani i czuliśmy się wspaniale. Pozdrawiam serdecznie, życząc abyś w Nowym Roku miała możliwość przekazu swojej wiedzy i umiejętności bardzo wielu wycieczkom Ewa Kuskowska

 10. Zadowolona emerytka says :Odpowiedz

  Pani Danutko!
  Nie mogę ochłonąć po wycieczce w świętokrzyskie. Jakże jestem szczęśliwa po spotkaniu Pani na szlakach. Wróciłam tam po latach i dopiero teraz wiem , ile straciłam. Wiele podróżuję, ale tak profesjonalnego przewodnika rzadko spotykałam. Wrócę! Mam nadzieję, że jeszcze mnie Pani zaskoczy kolejnymi ciekawostkami z tego regionu. Tymczasem ciepło pozdrawiam!

 11. eecnese - Warszawa says :Odpowiedz

  Super strona. Dużo ciekawych informacji oraz niezła szata graficzna. Pozdrawiam i zapraszam do siebie!

 12. Jerzy says :Odpowiedz

  Pozdrowionka dla Przemiłej i Przesympatycznej, Cierpliwej i wszystko wiedzącej Danusi – Pani Przewodnik.

 13. Krystian - Mazowsze says :Odpowiedz

  piekne widoki i mily przewodnik.pozdrawiam i zyczenia zostawiam 🙂

 14. Karolina z Bukownicy says :Odpowiedz

  Dziękujemy Pani za dzień spędzony z nami 2.06.2009. Pozdrawiamy z Bukownicy

 15. Krystyna - Piotrków Tryb. says :Odpowiedz

  Jest Pani niesamowita! Czaruje Pani swoim głosem i opowieściami. Pierwszy raz spotkaliśmy tak wspaniałego przewodnika. Dziękujemy.

 16. Jagoda - Łódź says :Odpowiedz

  Serdecznie witamy Panią Danusię . : ) Chcieliśmy podziękować Pani za cudowne oprowadzanie po Górach Świętokrzyskich i okolicach . Jeszcze nigdy żaden przewodnik nie przykul naszej uwagi tak jak Pani . Cieszymy się , że trafiliśmy na takiego wspaniałego przewodnika – pełnego życia i humoru. Dzięki Pani dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i miło spędziliśmy czas . Dziękujemy i gorąco pozdrawiamy Pani najmniejsza grupka w karierze : ) .

 17. Apows Szczawnica says :Odpowiedz

  Odwiedź stronę nadawcy Wyślij list do nadawcy Mam nadzieję, że w tym roku nareszcie uda mi się wyjechać i zwiedzić Świętokrzyskie, Jakoś co roku odkładam to na przyszłość. Czytając tą stronę przekonałem się że naprawdę warto.
  Pozdrawiam

 18. Szakoła podstawowa Krypy says :Odpowiedz

  Witam Pani Danusiu. W imieni swoim i dzieci chcę Pani bardzo serdecznie podziękować za cudowne dwa dni które razem mogliśmy spędzić. Świetokrzyskie nas zaczarowałoSmile, oczarowało i stało się bliższe. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.
  Jeśli ktoś poszukuje dobrego przewodnika z całego serca polecamy.

 19. Rafał (czasoumilacze) says :Odpowiedz

  Pani Danusiu! Przeglądałem właśnie zdjęcia z wycieczki z 2007 roku i dochodzę do wniosku, że musi być Pani wyjątkowym przewodnikiem… Wspomnienia są wciąż jak żywe a Pani opowieści nadal tkwią w pamięci. Pozdrawiam bardzo serdecznie Wink

 20. Łukasz W. says :Odpowiedz

  Bardzo ciekawa strona, fajne zdjęcia, życzę wielu odwiedzin na stronie, pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź, że nie jesteś bootem przesuwając poniższy suwak w prawo *

TOP